WES-seizoenkalender 2018-2019

vrijdag 31 augustus, 20:00 uur: ledenvergadering

vrijdag 7 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 1)

vrijdag 14 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 2)

zaterdag 15 september, 13:00 uur: Groninger Combinatie 4-TAL 1

vrijdag 21 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 3)

vrijdag 28 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 4)

vrijdag 5 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 5)

zaterdag 6 oktober, 13:00 uur: TAL 1-Hardenberg 2

maandag 8 oktober, 19:45 uur: DSC Drachten-WES 1

vrijdag 12 oktober, 19:45 uur: WES 2-Heerenveen + interne competitie (ronde 6)

vrijdag 19 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 7)

vrijdag 26 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 8)

vrijdag 2 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 9)

zaterdag 3 november, 13:00 uur: LOS-TAL 1 + Haren/Oostermoer 2-TAL 2

vrijdag 9 november, 19:45 uur: WES 1-WES 2 + interne competitie (ronde 10)

vrijdag 16 november, 19:45 uur: WES 2-Westergoo (FSB-beker) + interne competitie (ronde 11)

dinsdag 20 november, 19:45 uur: SC Leeuwarden-WES 1

vrijdag 23 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 12)

zaterdag 24 november, 13:00 uur: TAL 1-Schaakwoude 2 + TAL 2-ZSG 2

vrijdag 30 november, 19:45 uur: WES 1-Bakkeveen + WES 2-Steenwijk 2

vrijdag 7 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 13)

vrijdag 14 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 14)

zaterdag 15 december, 13:00 uur: Philidor 3-TAL 1 + Assen 3-TAL 2

vrijdag 21 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 15)

vrijdag 4 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 16)

maandag 7 januari, 19:45 uur: Emmeloord-WES 1

vrijdag 11 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 17)

woensdag 16 januari, 19:45 uur: Bakkeveen-WES 2

vrijdag 18 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 18)

vrijdag 25 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 19)

vrijdag 1 februari, 19:45 uur: WES 1-Heerenveen + WES 2-Mid Fryslân 2

vrijdag 8 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 20)

zaterdag 9 februari, 13:00 uur: TAL 1-Groninger Combinatie 3 + TAL 2-ZZS!

vrijdag 15 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 21)

vrijdag 22 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 22)

vrijdag 1 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 23)

maandag 4 maart, 19:45 uur: Emmeloord-WES 2

vrijdag 8 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 24)

dinsdag 12 maart, 19:45 uur: Steenwijk 2-WES 1

vrijdag 15 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 25)

zaterdag 16 maart, 13:00 uur: Sneek 2-TAL 1 + SISSA 2-TAL 2

vrijdag 22 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 26)

vrijdag 29 maart, 20:00 uur: interne competitie (rond 27)

vrijdag 5 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 28)

vrijdag 12 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 29)

zaterdag 13 april, 13:00 uur: TAL 1-ESG Emmen + TAL 2-Groninger Combinatie 5

slotronde, 13:00 uur: WES 1-Mid Fryslân 2 + DSC Drachten-WES 2 [datum en locatie nog niet bekend]

vrijdag 19 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 30)

vrijdag 26 april, 20:00 uur: slotavond

zaterdag 11 mei, 13:00 uur: Staunton 2-TAL 1

 

De thuiswedstrijden van de WES-viertallen vinden plaats in het Parochiehuis, de thuiswedstrijden van de TAL-achttallen in hotel Holland Inn.

Nadjavof – Hassing ronde 3 interne competitie 2018 2019

Notaties van gespeelde partijen zijn altijd welkom !

Uitslagen interne competitie (ronde 3)

Wouter van de Griendt-Fokke Jonkman ½-½

Joost van Dam-Meine Wassenaar ½-½

Tagi Nadjafov-Bert Hassing 0-1

Remco Heite-Lieuwe Cnossen 1-0

Afgemeld: Rick Kompaan, Edwin Fabriek en Maikel Tebbertman

 

Stand na ronde 3:

Rick Kompaan 12

Fokke Jonkman 11

Bert Hassing 11

Wouter van de Griendt 10

Joost van Dam 10

Meine Wassenaar 10

Remco Heite 9

Maikel Tebbertman 7

Tagi Nadjafov 6

Edwin Fabriek 5

Lieuwe Cnossen 3

 

 

Uitslagen- (TAL) (update)

Uitslagen vindt u hier.

Meer gegevens vindt u op de website van schaakclub Steenwijk hier.

en hier.

Tjonger Aa Linde (TAL)

Het samenwerkingsverband met Heerenveen en WES om deel te nemen aan de KNSB-competitie is een feit. Een aantal weken geleden hebben de leden een lijst kunnen invullen voor de keuze van de naam van het samenwerkingsverband en de wens om al of niet deel te nemen als vaste speler of invaller.
De gekozen naam is “Tjonger Aa Linde (TAL)”, bedacht door Peter Louwet. Verdere gegevens met o.a. de lijst met deelnemers staan op de website www.skaak64.nl/TAL. Deze deelnemers zijn dubbellid gemaakt van de nieuwe FSB-vereniging. Dat heeft geen financiële consequenties, maar is noodzakelijk in verband met de speelgerechtigdheid.
We spelen met twee teams in de KNSB-competie. Het eerste team speelt op 9 zaterdagen tussen half september en half mei. Het tweede team speelt op 7 zaterdagen vanaf begin oktober.
– zie andere pagina op deze website –
De waarschijnlijke speellocatie is Holland Inn te Wolvega.
Vragen over deze nieuwe constructie kunnen gesteld worden aan Henk van Dijk of Frans van Emst.

17-5-2018 gepost door Henk van Dijk

Uitslagen interne competitie (ronde 2)

Rick Kompaan-Bert Hassing 1-0

Maikel Tebbertman-Fokken Jonkman 0-1 (regl.)

Remco Heite-Wouter van de Griendt 0-1

Meine Wassenaar-Lieuwe Cnossen 1-0

 

Stand na 2 ronden:

Rick Kompaan 10

Fokke Jonkman 8

Wouter van de Griendt 7

Joost van Dam 7

Meine Wassenaar 7

Bert Hassing 6

Tagi Nadjafov 5

Maikel Tebbertman 5

Remco Heite 4

Edwin Fabriek 3

Lieuwe Cnossen 2

 

 

Uitslagen interne competitie, ronde 1:

Uitslagen ronde 1 (7-9-2018):

Fokke Jonkman-Remco Heite ½-½

Lieuwe Cnossen-Joost van Dam 0-1

Rick Kompaan-Tagi Nadjafov 1-0

Bert Hassing-Edwin Fabriek 1-0

 

Stand na ronde 1:

Joost van Dam 5

Rick Kompaan 5

Bert Hassing 5

Maikel Tebbertman 4

Fokke Jonkman 3

Remco Heite 3

Wouter van de Griendt 2

Meine Wassenaar 2

Edwin Fabriek 1

Lieuwe Cnossen 1

Tagi Nadjafov 1