Uitslagen interne competitie (ronde 10)

Lieuwe Cnossen-Tagi Nadjafov 1-0

 

Voorlopige uitslag WES 1-WES 2:

1. Fokke Jonkman (z)-Edwin Fabriek ½-½

2. Joost van Dam (w)-Meine Wassenaar 1-0

3. Wouter van de Griendt (z)-Remco Heite uitgesteld

4. Rick Kompaan (w)-Willem de Beurs ½-½

 

Stand na ronde 10:

Fokke Jonkman 43

Wouter van de Griendt 32

Joost van Dam 31

Meine Wassenaar 30

Bert Hassing 30

Remco Heite 29

Rick Kompaan 28

Lieuwe Cnossen 25

Edwin Fabriek 21

Maikel Tebbertman 21

Tagi Nadjafov 20

 

Tjonger Aa Linde Nieuws Het moet nog ietsje beter….

= = Het TAL blognieuws vindt u hier = = .

Gespeelde partij:

FOTO’S (@ Harry Gielen)

20181103-143055-03141

WES-seizoenkalender 2018-2019

vrijdag 31 augustus, 20:00 uur: ledenvergadering

vrijdag 7 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 1)

vrijdag 14 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 2)

zaterdag 15 september, 13:00 uur: Groninger Combinatie 4-TAL 1

vrijdag 21 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 3)

vrijdag 28 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 4)

vrijdag 5 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 5)

zaterdag 6 oktober, 13:00 uur: TAL 1-Hardenberg 2

maandag 8 oktober, 19:45 uur: DSC Drachten-WES 1

vrijdag 12 oktober, 19:45 uur: WES 2-Heerenveen + interne competitie (ronde 6)

vrijdag 19 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 7)

vrijdag 26 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 8)

vrijdag 2 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 9)

zaterdag 3 november, 13:00 uur: LOS-TAL 1 + Haren/Oostermoer 2-TAL 2

vrijdag 9 november, 19:45 uur: WES 1-WES 2 + interne competitie (ronde 10)

vrijdag 16 november, 19:45 uur: WES 2-Westergoo (FSB-beker) + interne competitie (ronde 11)

dinsdag 20 november, 19:45 uur: SC Leeuwarden-WES 1

vrijdag 23 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 12)

zaterdag 24 november, 13:00 uur: TAL 1-Schaakwoude 2 + TAL 2-ZSG 2

vrijdag 30 november, 19:45 uur: WES 1-Bakkeveen + WES 2-Steenwijk 2

vrijdag 7 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 13)

vrijdag 14 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 14)

zaterdag 15 december, 13:00 uur: Philidor 3-TAL 1 + Assen 3-TAL 2

vrijdag 21 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 15)

vrijdag 4 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 16)

maandag 7 januari, 19:45 uur: Emmeloord-WES 1

vrijdag 11 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 17)

woensdag 16 januari, 19:45 uur: Bakkeveen-WES 2

vrijdag 18 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 18)

vrijdag 25 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 19)

vrijdag 1 februari, 19:45 uur: WES 1-Heerenveen + WES 2-Mid Fryslân 2

vrijdag 8 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 20)

zaterdag 9 februari, 13:00 uur: TAL 1-Groninger Combinatie 3 + TAL 2-ZZS!

vrijdag 15 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 21)

vrijdag 22 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 22)

vrijdag 1 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 23)

maandag 4 maart, 19:45 uur: Emmeloord-WES 2

vrijdag 8 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 24)

dinsdag 12 maart, 19:45 uur: Steenwijk 2-WES 1

vrijdag 15 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 25)

zaterdag 16 maart, 13:00 uur: Sneek 2-TAL 1 + SISSA 2-TAL 2

vrijdag 22 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 26)

vrijdag 29 maart, 20:00 uur: interne competitie (rond 27)

vrijdag 5 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 28)

vrijdag 12 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 29)

zaterdag 13 april, 13:00 uur: TAL 1-ESG Emmen + TAL 2-Groninger Combinatie 5

slotronde, 13:00 uur: WES 1-Mid Fryslân 2 + DSC Drachten-WES 2 [datum en locatie nog niet bekend]

vrijdag 19 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 30)

vrijdag 26 april, 20:00 uur: slotavond

zaterdag 11 mei, 13:00 uur: Staunton 2-TAL 1

 

De thuiswedstrijden van de WES-viertallen vinden plaats in het Parochiehuis, de thuiswedstrijden van de TAL-achttallen in hotel Holland Inn.