Gespeelde online partijen tijdens het reces

Notaties van gespeelde partijen, interessanter dan deze, zijn altijd welkom !

Uitslagen interne competitie (ronde 10)

Uitslagen ronde 10:

Joost van Dam-Meine Wassenaar 1-0

Fokke Jonkman-Rick Kompaan 1-0

 

Stand na ronde 10:

Joost van Dam 10-8½

Fokke Jonkman 9-7

Remco Heite 9-5½

Rick Kompaan 9-4½

Meine Wassenaar 9-4½

Lieuwe Cnossen 8-3

Tagi  Nadjafov 9-2

Bert Hassing 7-0

 

 

Uitslagen interne competitie

Ronde 5:

Bert Hassing-Joost van Dam 0-1 (regl.)

Ronde 7:

Bert Hassing-Rick Kompaan 0-1

ronde 9:

Tagi Nadjafov-Remco Heite 1-0

Fokke Jonkman-Joost van Dam 0-1

 

Stand na ronde 9:

Joost van Dam 9-7½

Fokke Jonkman 8-6

Remco Heite 9-5½

Rick Kompaan 8-4½

Meine Wassenaar 8-4½

Lieuwe Cnossen 8-3

Tagi Nadjafov 9-2

Bert Hassing 7-0

 

 

Speeldata – FK 2020 –

Speeldata FK 2020

Organisatie: Sc Philidor, Leeuwarden

maandag, 18. mei 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 1

woensdag, 27. mei 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 2

woensdag, 3. juni 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 3

woensdag, 10. juni 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 4

vrijdag, 12. juni 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 5

woensdag, 17. juni 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 6

vrijdag, 19. juni 2020
7:30pm
FK Haije Kramer 7

Website Philidor vindt u hier.

philidor1

Kalender seizoen 2019 – 2020

tijd-en-klokkijken-0003

za 01/02/2020 KNSB-ronde: TAL 1-Staunton 2, Assen 3-TAL 2
do 06/02/2020 Jurjen Tolsma 2-WES 2
ma 10/02/2020 FSB-wedstrijd Heerenveen 1-WES 1

vr 14/02/2020 Interne competitie, ronde 9

Tagi Nadjafov-Remco Heite
Meine Wassenaar-Lieuwe Cnossen
Fokke Jonkman-Joost van Dam

vr 21/02/2020 (datum gewijzigd !!) Interne competitie, ronde 10

Tagi Nadjafov-Fokke Jonkman
Rick Kompaan-Joost van Dam
Lieuwe Cnossen-Remco Heite

za 07/03/2020 KNSB-ronde: Connected Hardenberg 2-TAL 1, TAL 2-Philidor 3
vr 13/03/2020 FSB-wedstrijden WES 1-Steenwijk 1 en WES 2-Rijs 1

vr. 20/03/2020 Interne competitie, ronde 11

Lieuwe Cnossen-Tagi Nadjafov
Joost van Dam-Meine Wassenaar
Fokke Jonkman-Rick Kompaan

za 28/03/2020 KNSB-ronde: TAL 1-Schaakwoude, TAL 2-Max Euwe 4

vr 03/04/2020 Interne competitie, ronde 12

Tagi Nadjafov-Rick Kompaan
Meine Wassenaar-Fokke Jonkman
Joost van Dam-Remco Heite

vr 10/04/2020 Interne competitie, ronde 13

Lieuwe Cnossen-Joost van Dam
Remco Heite-Fokke Jonkman
Meine Wassenaar-Rick Kompaan

za 18/04/2020 KNSB-ronde: Gron. Combinatie 4-TAL 1, Drienerlo 1-TAL 2

di 21/04/2020 Slotronde FSB: WES 1-Steenwijk 2 en Heerenveen 1-WES 2 Gezamenlijk slotronde bij Steenwijk

vr 24/04/2020 Interne competitie, ronde 14

Tagi Nadjafov-Meine Wassenaar
Rick Kompaan-Remco Heite
Fokke Jonkman-Lieuwe Cnossen

za 16/05/2020 KNSB-ronde: TAL 1-Hoogeveen 1