Uitslagen interne competitie (tweede fase, slotronde)

Clubcompetitie, ronde 10

Remco Heite-Auke van Urk 0-1

Dick Stavast-Wouter van de Griendt 1-0

Fokke Jonkman-Ferdi van Bavel 1-0

 

Lentekampioenschap, ronde 11

Bert Hassing-Rick Kompaan 0-1

Tagi Nadjafov-Lieuwe Cnossen 0-1

Meine Wassenaar-Ingrid Jansen 1-0

Maikel Tebbertman oneven

 

Eindstanden

Dick Stavast 10-8 (clubkampioen)

Fokke Jonkman 10-7½

Auke van Urk 10-6½

Ferdi van Bavel 10-4

Wouter van de Griendt 10-3

Remco Heite 10-1

 

Lieuwe Cnossen 42 (Lentekampioen)

Rick Kompaan 42

Ingrid Jansen 33

Meine Wassenaar 32

Bert Hassing 32

Tagi Nadjafov 31

Edwin Fabriek 25

Carla Bruinenberg 22

Klaas de Jong 22

Maikel Tebbertman 20

 

 

 

Uitslagen interne competitie (tweede fase)

Clubkampioenschap, ronde 9:

Ferdi van Bavel-Remco Heite ½-½

Wouter van de Griendt-Fokke Jonkman ½-½

Auke van Urk-Dick Stavast ½-½

Auke van Urk-Wouter van de Griendt 1-0 (regl.) [ronde 1]

Wouter van de Griendt-Ferdi van Bavel 0-1 (regl.) [ronde 3]

Wouter van de Griendt-Auke van Urk 0-1 (regl.) [ronde 6]

 

Lentekampioenschap, ronde 10:

Ingrid Jansen-Lieuwe Cnossen ½-½

Meine Wassenaar-Rick Kompaan 0-1

Tagi Nadjafov-Maikel Tebbertman 1-0 (regl.)

Bert Hassing oneven

 

Standen

Dick Stavast 9-7

Fokke Jonkman 9-6½

Auke van Urk 9-5½

Ferdi van Bavel 9-4

Wouter van de Griendt 9-3

Remco Heite 9-1

 

Rick Kompaan 37

Lieuwe Cnossen 37

Ingrid Jansen 32

Bert Hassing 31

Tagi Nadjafov 30

Meine Wassenaar 27

Edwin Fabriek 23

Carla Bruinenberg 20

Klaas de Jong 20

Maikel Tebbertman 16

Indeling interne competitie (tweede fase)

Clubkampioenschap, ronde 9:

Ferdi van Bavel-Remco Heite

Wouter van de Griendt-Fokke Jonkman

Auke van Urk-Dick Stavast

 

Lentekampioenschap, ronde 10:

Ingrid Jansen-Lieuwe Cnossen

Meine Wassenaar-Rik Kompaan

Tagi Nadjafov-Maikel Tebbertman

Bert Hassing oneven

 

afwezig: Edwin Fabriek, Carla Bruinenberg, Klaas de Jong

 

LET OP: de partijen beginnen om half negen, i.v.m. 4 mei herdenking!