Uitslagen interne competitie (ronde 7)

Joost van Dam-Fokke Jonkman ½-½

Remco Heite-Meine Wassenaar ½-½

Lieuwe Cnossen-Bert Hassing ½-½

 

Stand na ronde 7:

Fokke Jonkman 29

Wouter van de Griendt 25

Joost van Dam 22

Meine Wassenaar 22

Remco Heite 20

Bert Hassing 20

Rick Kompaan 18

Lieuwe Cnossen 17

Maikel Tebbertman 15

Edwin Fabriek 13

Tagi Nadjafov 11

 

Uitslagen interne competitie (ronde 6)

Tagi Nadjafov-Fokke Jonkman 0-1

Wouter van de Griendt-Joost van Dam ½-½

Bert Hassing oneven

Afgemeld: Meine Wassenaar, Rick Kompaan, Lieuwe Cnossen, Edwin Fabriek, Maikel Tebbertman, Remco Heite

 

Stand na ronde 6:

Fokke Jonkman 26

Wouter van de Griendt 23

Joost van Dam 19

Meine Wassenaar 19

Remco Heite 17

Bert Hassing 17

Rick Kompaan 16

Lieuwe Cnossen 14

Maikel Tebbertman 13

Edwin Fabriek 11

Tagi Nadjafov 9

 

Uitslagen interne competitie (ronde 5)

Fokke Jonkman-Rick Kompaan 1-0

Bert Hassing-Wouter van de Griendt 0-1

Joost van Dam-Remco Heite 1-0

Lieuwe Cnossen-Tagi Nadjafov 1-0

 

Stand na ronde 5:

Fokke Jonkman 21

Wouter van de Griendt 20

Meine Wassenaar 17

Joost van Dam 16

Remco Heite 15

Rick Kompaan 14

Bert Hassing 13

Lieuwe Cnossen 12

Maikel Tebbertman 11

Edwin Fabriek 9

Tagi Nadjafov 8

Uitslagen interne competitie (ronde 4)

Wouter van de Griendt-Rick Kompaan 1-0

Fokke Jonkman-Joost van Dam 1-0

Bert Hassing-Meine Wassenaar 0-1

Tagi Nadjafov-Remco Heite 0-1

 

Stand na ronde 4:

Fokke Jonkman 16

Wouter van de Griendt 15

Meine Wassenaar 15

Remco Heite 14

Rick Kompaan 13

Bert Hassing 12

Joost van Dam 11

Maikel Tebbertman 9

Edwin Fabriek 7

Lieuwe Cnossen 7

Tagi Nadjafov 7

WES-seizoenkalender 2018-2019

vrijdag 31 augustus, 20:00 uur: ledenvergadering

vrijdag 7 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 1)

vrijdag 14 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 2)

zaterdag 15 september, 13:00 uur: Groninger Combinatie 4-TAL 1

vrijdag 21 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 3)

vrijdag 28 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 4)

vrijdag 5 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 5)

zaterdag 6 oktober, 13:00 uur: TAL 1-Hardenberg 2

maandag 8 oktober, 19:45 uur: DSC Drachten-WES 1

vrijdag 12 oktober, 19:45 uur: WES 2-Heerenveen + interne competitie (ronde 6)

vrijdag 19 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 7)

vrijdag 26 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 8)

vrijdag 2 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 9)

zaterdag 3 november, 13:00 uur: LOS-TAL 1 + Haren/Oostermoer 2-TAL 2

vrijdag 9 november, 19:45 uur: WES 1-WES 2 + interne competitie (ronde 10)

vrijdag 16 november, 19:45 uur: WES 2-Westergoo (FSB-beker) + interne competitie (ronde 11)

dinsdag 20 november, 19:45 uur: SC Leeuwarden-WES 1

vrijdag 23 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 12)

zaterdag 24 november, 13:00 uur: TAL 1-Schaakwoude 2 + TAL 2-ZSG 2

vrijdag 30 november, 19:45 uur: WES 1-Bakkeveen + WES 2-Steenwijk 2

vrijdag 7 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 13)

vrijdag 14 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 14)

zaterdag 15 december, 13:00 uur: Philidor 3-TAL 1 + Assen 3-TAL 2

vrijdag 21 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 15)

vrijdag 4 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 16)

maandag 7 januari, 19:45 uur: Emmeloord-WES 1

vrijdag 11 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 17)

woensdag 16 januari, 19:45 uur: Bakkeveen-WES 2

vrijdag 18 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 18)

vrijdag 25 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 19)

vrijdag 1 februari, 19:45 uur: WES 1-Heerenveen + WES 2-Mid Fryslân 2

vrijdag 8 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 20)

zaterdag 9 februari, 13:00 uur: TAL 1-Groninger Combinatie 3 + TAL 2-ZZS!

vrijdag 15 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 21)

vrijdag 22 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 22)

vrijdag 1 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 23)

maandag 4 maart, 19:45 uur: Emmeloord-WES 2

vrijdag 8 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 24)

dinsdag 12 maart, 19:45 uur: Steenwijk 2-WES 1

vrijdag 15 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 25)

zaterdag 16 maart, 13:00 uur: Sneek 2-TAL 1 + SISSA 2-TAL 2

vrijdag 22 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 26)

vrijdag 29 maart, 20:00 uur: interne competitie (rond 27)

vrijdag 5 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 28)

vrijdag 12 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 29)

zaterdag 13 april, 13:00 uur: TAL 1-ESG Emmen + TAL 2-Groninger Combinatie 5

slotronde, 13:00 uur: WES 1-Mid Fryslân 2 + DSC Drachten-WES 2 [datum en locatie nog niet bekend]

vrijdag 19 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 30)

vrijdag 26 april, 20:00 uur: slotavond

zaterdag 11 mei, 13:00 uur: Staunton 2-TAL 1

 

De thuiswedstrijden van de WES-viertallen vinden plaats in het Parochiehuis, de thuiswedstrijden van de TAL-achttallen in hotel Holland Inn.

Uitslagen interne competitie (ronde 3)

Wouter van de Griendt-Fokke Jonkman ½-½

Joost van Dam-Meine Wassenaar ½-½

Tagi Nadjafov-Bert Hassing 0-1

Remco Heite-Lieuwe Cnossen 1-0

Afgemeld: Rick Kompaan, Edwin Fabriek en Maikel Tebbertman

 

Stand na ronde 3:

Rick Kompaan 12

Fokke Jonkman 11

Bert Hassing 11

Wouter van de Griendt 10

Joost van Dam 10

Meine Wassenaar 10

Remco Heite 9

Maikel Tebbertman 7

Tagi Nadjafov 6

Edwin Fabriek 5

Lieuwe Cnossen 3