WES-seizoenkalender 2018-2019

vrijdag 31 augustus, 20:00 uur: ledenvergadering

vrijdag 7 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 1)

vrijdag 14 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 2)

zaterdag 15 september, 13:00 uur: Groninger Combinatie 4-TAL 1

vrijdag 21 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 3)

vrijdag 28 september, 20:00 uur: interne competitie (ronde 4)

vrijdag 5 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 5)

zaterdag 6 oktober, 13:00 uur: TAL 1-Hardenberg 2

maandag 8 oktober, 19:45 uur: DSC Drachten-WES 1

vrijdag 12 oktober, 19:45 uur: WES 2-Heerenveen + interne competitie (ronde 6)

vrijdag 19 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 7)

vrijdag 26 oktober, 20:00 uur: interne competitie (ronde 8)

vrijdag 2 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 9)

zaterdag 3 november, 13:00 uur: LOS-TAL 1 + Haren/Oostermoer 2-TAL 2

vrijdag 9 november, 19:45 uur: WES 1-WES 2 + interne competitie (ronde 10)

vrijdag 16 november, 19:45 uur: WES 2-Westergoo (FSB-beker) + interne competitie (ronde 11)

dinsdag 20 november, 19:45 uur: SC Leeuwarden-WES 1

vrijdag 23 november, 20:00 uur: interne competitie (ronde 12)

zaterdag 24 november, 13:00 uur: TAL 1-Schaakwoude 2 + TAL 2-ZSG 2

vrijdag 30 november, 19:45 uur: WES 1-Bakkeveen + WES 2-Steenwijk 2

vrijdag 7 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 13)

vrijdag 14 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 14)

zaterdag 15 december, 13:00 uur: Philidor 3-TAL 1 + Assen 3-TAL 2

vrijdag 21 december, 20:00 uur: interne competitie (ronde 15)

vrijdag 4 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 16)

maandag 7 januari, 19:45 uur: Emmeloord-WES 1

vrijdag 11 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 17)

woensdag 16 januari, 19:45 uur: Bakkeveen-WES 2

vrijdag 18 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 18)

vrijdag 25 januari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 19)

vrijdag 1 februari, 19:45 uur: WES 1-Heerenveen + WES 2-Mid Fryslân 2

vrijdag 8 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 20)

zaterdag 9 februari, 13:00 uur: TAL 1-Groninger Combinatie 3 + TAL 2-ZZS!

vrijdag 15 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 21)

vrijdag 22 februari, 20:00 uur: interne competitie (ronde 22)

vrijdag 1 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 23)

maandag 4 maart, 19:45 uur: Emmeloord-WES 2

vrijdag 8 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 24)

dinsdag 12 maart, 19:45 uur: Steenwijk 2-WES 1

vrijdag 15 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 25)

zaterdag 16 maart, 13:00 uur: Sneek 2-TAL 1 + SISSA 2-TAL 2

vrijdag 22 maart, 20:00 uur: interne competitie (ronde 26)

vrijdag 29 maart, 20:00 uur: interne competitie (rond 27)

vrijdag 5 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 28)

vrijdag 12 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 29)

zaterdag 13 april, 13:00 uur: TAL 1-ESG Emmen + TAL 2-Groninger Combinatie 5

slotronde, 13:00 uur: WES 1-Mid Fryslân 2 + DSC Drachten-WES 2 [datum en locatie nog niet bekend]

vrijdag 19 april, 20:00 uur: interne competitie (ronde 30)

vrijdag 26 april, 20:00 uur: slotavond

zaterdag 11 mei, 13:00 uur: Staunton 2-TAL 1

 

De thuiswedstrijden van de WES-viertallen vinden plaats in het Parochiehuis, de thuiswedstrijden van de TAL-achttallen in hotel Holland Inn.